[grafika]
Nástrojárna FESTOOL s.r.o. Česká Lípa - výroba forem
[grafika]
[grafika]

   Konstrukce - CAD/CAM systém
FESTOOL s.r.o.
Nástrojárna
výroba forem
Chelčického 1932
470 37 Česká Lípa

CAD

Oddělení konstrukce se zabývá vývojem a návrhem vstřikovacích forem pro průmyslovou výrobu. Naše kancelář se skládá z týmu kvalifikovaných a zkušených konstruktérů, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti vývoje vstřikovacích forem.

Naše hlavní specializace je návrh vstřikovacích forem pro plastové a hliníkové výrobky. Pracujeme s moderními technologiemi a používáme nejnovější softwarové nástroje, abychom vytvořili nejlepší možný návrh vstřikovací formy pro vaše potřeby.

Jsme hrdí na to, že se snažíme vždy přizpůsobit se potřebám našich zákazníků. Zajišťujeme průběžnou komunikaci s našimi zákazníky, abychom porozuměli jejich požadavkům a přání, a také se snažíme najít optimální řešení pro výrobu vstřikovacích forem s ohledem na finanční náklady.

Naše kancelář také poskytuje poradenství v oblasti výroby a provozu vstřikovacích forem, aby naši zákazníci byli co nejúspěšnější při průmyslové výrobě. Nabízíme také servisní služby a údržbu vstřikovacích forem.

Naše konstrukční kancelář se snaží neustále zdokonalovat a přizpůsobovat se novým technologiím a poznatkům v oboru, abychom mohli našim zákazníkům poskytnout vždy ty nejlepší služby.

Při konstrukci a modelování tvarů je používán software PTC Creo Elements a PTC Creo Parametric

Příjem dat je možný ve formátu Parasolid (*.x_t, *.xmt_txt), IGES, DXF/DWG, STEP (*.stp, *.step)

Creo Elements        
Hypermill

CAM programování obráběcích strojů je důležitým nástrojem pro přesnou a efektivní výrobu dílů. Tento proces využívá software pro vytváření digitálních modelů součástek a následné programování obráběcích strojů pro výrobu těchto dílů. CAM programování umožňuje výrobcům vytvářet složité geometrické tvary, optimalizovat proces výroby a minimalizovat možné chyby v procesu. Výhody tohoto procesu jsou rychlost, přesnost a opakovatelnost výroby.

Pro generování programů pro CNC stroje používáme CAM systém Hypermill

Hypermill     Hypermill     Hypermill
23.3.2023 Jiří Priban