[grafika]
Nástrojárna FESTOOL s.r.o. Česká Lípa - výroba forem
[grafika]
[grafika]

  Formy
FESTOOL s.r.o.
Nástrojárna
výroba forem
Chelčického 1932
470 37 Česká Lípa

formy na dilne
forma
forma

Naše výroba

Naše nástrojárna se specializuje na výrobu forem na vstřikování plastů. Jsme vybaveni moderními stroji a zařízeními, která nám umožňují vyrábět formy nejvyšší kvality. Naše zkušenosti a odborné znalosti nám umožňují navrhovat a vyrábět formy na míru, které splňují náročné požadavky našich zákazníků.

V naší nástrojárně používáme nejmodernější technologie, jako je 5osé CNC frézování a elektroerozivní obrábění, aby byla zajištěna vysoká přesnost a opakovatelnost výroby. Naše tým tvoří zkušení odborníci, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti výroby forem na vstřikování plastů.

Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout našim zákazníkům nejen vynikající kvalitu a přesnost, ale také konkurenceschopné ceny a rychlé dodací termíny. Snažíme se neustále zdokonalovat a investovat do nových technologií, aby naši zákazníci získali nejlepší možné výsledky.

Stručně o vstřikovacích formách

Forma na vstřikování plastů by měla splňovat několik základních požadavků, aby byla kvalitní a funkční:

Správný design: Forma musí být navržena tak, aby umožňovala vstřikování plastu do přesného tvaru dílu. Design by měl být optimalizován pro výrobu a minimalizovat riziko vzniku vad a odchylek.

Materiál: Materiál, ze kterého je forma vyrobena, by měl být odolný a odolávat opakovanému použití. Ocel nebo hliník jsou nejběžnější materiály používané pro výrobu forem na vstřikování plastů.

Přesnost: Forma by měla být vyrobena s vysokou přesností, aby se zajistila kvalita a opakovatelnost dílů. To se obvykle dosahuje pomocí moderních strojů a zařízení, jako je CNC frézování nebo 3D tisk.

Výdrž: Forma by měla být navržena tak, aby vydržela opakované použití a minimalizovala opotřebení. Toto zahrnuje pečlivé výběr materiálů, konstrukce a údržbu.

Správná velikost: Forma by měla být navržena pro přesnou velikost dílu, který se má vyrábět. Zahrnuje to správný tvar, rozměry a další detaily, které jsou nezbytné pro správnou výrobu dílu.

Snadná údržba: Forma by měla být navržena tak, aby byla snadno udržovatelná. To zahrnuje snadný přístup ke všem součástem a správnou konstrukci, která minimalizuje riziko poškození formy během údržby.

Tyto základní požadavky jsou klíčové pro výrobu kvalitních forem na vstřikování plastů. Forma by měla být navržena a vyrobena s cílem minimalizovat riziko vzniku vad a maximalizovat kvalitu a opakovatelnost výroby dílů.

28.3.2023 Jiří Priban